Published On: 8 Tetor, 2016

Fotogaleri/ Nga mëngjesi në darkë, foto plot ngjyra nga dasma e Princit Leka

Një dasmë luksoze, një dasmë mediatike, një dasmë mbretërore. Kështu u cilësua nga mediat dhe portalet, ceremonia martesore e kurorëzimit të princit Leka me Elia Zaharia. Kjo martesë ka tërhequr sot vëmendjen e të gjithëve, me festime që kanë nisur qysh paradite e që duket se do të vijojnë deri në orët pas mesnate, kohë kur sipas parashikimeve do të pritet edhe torta.

Nuk kanë munguar të ftuarit Vip, veshjet e kushtueshme e natyrisht edhe vallet shqiptare.

cift 2cift 7cifti 4cifti 1cifti 3cifti 6cifti 5cifti

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...