Published On: 27 Qershor, 2016

Foto/Dade vë në siklet Bushatin, Majlinda Bregu tepër sexy

Arta Dade është përplasur shepsh me ministrin e Jashtëm Ditmir Bushati, në cilësinë e kryetares së komisionit të jashtëm parlamentar.

Edhe sot, deputetja rebele në PS u fotografua në një qëndrim stoik përpara Bushatit, ndërkohë që ky i fundit dukej paksa në siklet.

Por me arstin e takimit të shtatë të Këshillit Kombëtar të Integrimit. Ishte kryetarja e këtij Këshilli, Majlinda Bregu, ajo që shkëlqeu.

Me veshje moderne dhe forma perfekte, nuk do të ishte e tepër të thuaj se deputetja demokrate është një grua vërtet seksi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...