Published On: 18 Qershor, 2016

Foto+16/ Jo vetëm shqiptare seksi, suedezet po tërbojnë internetin

Vajzat seksi nga Suedia kanë bërë që të harrohen shqiptaret. Gjatë ndeshjes Itali-Suedi, është shkrepur kjo foto.

“Gazzetta dello Sport” i ka dhënë jehonë duke e shpërndarë në faqen e saj në “Facebook” dhe më pas ka bërë xhiron e botës.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...