Published On: 19 Prill, 2016

Foto+16/ Ekipi ra nga kategoria, futbollisti seks treshe me prostituta

Anglezja “The Sun” ka zbuluar ditën e martë disa foto të sulmuesit, në një dhomë hoteli me disa shokë dhe shoqe, të shkrepura në të njëjtën ditë që ekipi i tyre “Aston Villa” ra nga kategoria.

Tapeti ishte plot me kanaçe të mbushura me gaz që të bën për të qeshur, ose ndryshe oksid nitrik.

Më pas, sulmuesi që paguhet 70,000 euro në javë ishte parë duke pirë shotsa dhe duke bërë një super party dhe orgji në hotelin londinez “Mayfair Hotel”.

Një deklaratë zyrtare është bërë edhe nga klubi: “Aston Villa Football Club ka pezulluar Gabby Agbonlahor teksa hetimet e brendshme vazhdojnë.

Kjo për shkak të akuzave për sa i përket sjelljes së tij gjatë fundjavës së kaluar. Nuk do të ketë më komente të mëtejshme nga klubi në lidhje me këtë çështje derisa hetimi të përfundojë.”

Ylli i Villa-s, “Flabby Gabby”, ka nisur një regjim të veçantë pas formës së tij fizike tepër shqetësuese. Kjo nuk është hera e parë që sulmuesi kapet duke festuar si i çmendur, jo më larg se shtatorin kaluar kanë zbarkuar të tjera foto në internet, si dhe gjatë udhëtimit të ekipit në Dubai është parë në një klub nate.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...