Published On: 20 Qershor, 2016

Foto: Zbulohet shansi i kombëtares

Tersi i kombëtares e dimë se kush është tashmë.

Nuk e kemi për ndonjë politikan të përveçëm.

E kemi për politikanët në përgjithesi.

Sot që asnjëri prej tyre nuk u pa në tribunë Shqipëria bëri magjira.

Duket se shansi ka qenë ky vogëlush me qeleshe, me fustanellë dhe me mustaqe të vizatuara.

Në një foto të tijën të mëparshme, ai duket teksa vakton humbjen tonë ndaj Zvicrës.

Kësa here “Cerçizi Junior” ka buzëqeshur…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...