Published On: 22 Maj, 2016

Foto-Video+18/ Luanët shqyejnë 20-vjeçarin brenda kafazit, por i riu mbijeton

Një 20-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë, pasi u fut brenda kafazit të luanëve në kopshtin zoologjik në shtetin e Santiagos.

I riu u zhvesh dhe hyri brenda kafazit, e sapo luanët e panë filluan që të “luanin” me të duke e shqyer.

Menjëherë ka ndërhyrë roja i sigurisë, i cili qëlloi me armë dy prej luanëve duke i vrarë në mënyrë që t’i shpëtonte jetën 20-vjeçarit.

I riu u dërgua në gjendje të rëndë në spital.

Nuk dihet përse ai bëri një veprim të tillë duke hyrë brenda kafazit, ndërse drejtori i kopshtit zoologjik tha se ai ka hyrë fillimisht me biletë si gjithë turistët.

3479D2C500000578-3602819-image-m-3_1463872898888

3479986600000578-0-Zoo_keepers_killed_the_lions_to_save_the_man_who_was_gravely_inj-a-20_1463869446077

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...