Published On: 19 Qershor, 2016

Foto-Video: Durrësi dhe Prishtina në flakë për kombëtaren

Një atmosferë e zjarrtë po përjetohet në mbarë shqiptarinë.

Fillimisht po ju përcjellim Durrësin dhe Prishtinën.

Së shpejti edhe Tiranën e cila është në një delir total…

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...