Published On: 17 Prill, 2016

FOTO & VIDEO/ Detaje nga shpërthimi me tritol te Komuna e Parisit

apsi.al sjell foto dhe video ekskluzive nga vendi i shpërthimit me eksploziv mesnatën e sotme në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën mes Komunës se Parisit dhe Stadiumit Dinamo.

Forca të shumta policore dhe ekspertët e Xhenjos kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Për momentin nuk ka raportime për viktima. Eksplozivi është vendosur poshtë një makine.

Për këtë ngjarje policia ka shpërndarë për mediat një informacion paraprak, ku thotë se ngjarja ndodhi “rreth orës 01.20 tek Komuna e Parisit ngjitur me mobileri  Klamizo eshte vendosur nje sasi lende eksplozive. 

Si pasoje  e shperthimit eshte demtuar ne pjesen e perparme nje automjet Ford Focus  Veture me targa AA 234 HN ne pronesi te bashkeshortes se pronarit te mobileri Klamizos.
Nga shperthimi s’ka te lenduar”

/LAPSI.AL/

Video:
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...