Published On: 29 Mars, 2016

Foto tronditëse: Mësuesi i zhveshur tenton të përdhunojë nxënësen

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në oborrin e një shkolle, në Guangxi në Vietnam, ku një mësues i ri ka dalë i zhveshur në oborr dhe ka tentuar të përdhunojë një nxënëse.

Sipas mediave të huaja, mësuesi quhet Huo dhe është rreth 30 vjeç. Në të kaluarën ai ishte trajtuar nga psikologë, pasi kishte patur probleme mendore.

Nxënësit fotografuan momentin kur mësuesi iu afrua vajzës dhe u përpoq ta përdhunonte. Por fatmirësisht asgjë nuk ndodhi, ndërsa mësuesi u dërgua në spital, për tu trajtuar për problemet mendore.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...