Published On: 13 Qershor, 2016

FOTO/ Tri klube të mëdha kërkojnë Shkodran Mustafin

Autori i golit në ditën e sotme kundër Ukrainës, Shkodran Mustafi po kërkohet nga 3 klube të mëdha italiane: Milan, Napoli dhe Interi.

Kuqezinjtë e Milanit janë të gatshëm të paguajnë klauzolën e lirimit prej 15 milionë eurosh për Shkodran Mustafin, raporton ‘milannews’, shkruan Syri.net.

Mustafi u bë lojtari i parë me origjinë shqiptare që shënon në Kampionatin Europian.Screenshot_9-14

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...