Published On: 12 Gusht, 2016

Foto të reja të veturave të sheikëve arabë në Londër (FOTO)

Londra është pushtuar nga mjetet superluksoze ditët e fundit.

Si çdo gusht sheikët e Lindjes së Mesme zgjedhin Londrën për të kaluar një pjesë të pushimeve.

Me vete ata kanë marrë edhe mjetet e tyre superluksoze që kanë vlerë nga 100 mijë paund e sipër.

Në rrugët e Londrës këto ditë mund të shohësh dhjetra Lamborghini Aventador, Rolls Royce, Mercedes të ndryshëm dhe Porsche e Ferrari.

Sheikët duket sikur janë në garë të tregojnë pasuritë e tyre.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...