Published On: 24 Janar, 2016

Foto: “Ribashkohet” West Side Family, surpriza që përloti të gjithë “Në 1 javë”

Pjestari i grupit “West Side Family”, Landi, është njëri prej konkurentëve në emisionin “Në 1 javë” i cili ka përlotur të gjithë me performancën e tij. Landi ka menduar të “ribashkoje” grupin West Side Family edhe pse Dr. Flori nuk jeton më.

Personi që ka zëvëndësuar këngëtarin e ndjerë është Kaltrina, e cila arriti të sundoje skenën njësoj s ii ati.

Në publik ishte dhe Blerina, e shoqja e Dr.Florit, e cila nuk i ka mbajtur dot lotët. Edhe konkurentët e tjerë janë përlotur. Në përfundim të performancës Arbana e pyet Kaltrinen se çfarë mesazhi ka për babi Florin dhe ajo me lot në sy i përgjigjet: “Unë e dua shumë babin”.

West Side Family emocionoi si gjithnjë.

Kauza e Landit ka të bëje pikërisht me fëmijët e sëmurë me sindromen “Down”, që lidhet dhe me historinë personale të djalit të mikut tij më të mirë, këngëtarit të ndjerë, Dr. Florit.

soni

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...