Published On: 12 Qershor, 2016

FOTO që ka çmendur internetin: E gjeni dot pandën?

Kjo fotoja që ka vënë në vështirësi përdoruesit e internetit. Aty ndodhet dhe një panda. A e gjeni dot?13451096_10206293492725334_8518774_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...