Published On: 25 Janar, 2016

Foto: Poston selfie për të treguar fuqinë e makiazhit, merr komente tronditëse

Një adoleshente britanike ka postuar disa foto për të treguar fuqinë e make up-it duke lyer gjysmën e fytyrës dhe gjysmën tjetër e ka lënë natyrale, por ajo është tronditur kur ka marrë një lumë komentesh negative.

19-vjeçarja Maisie Beech nga Flemingston, në Uells, poston shpesh herë foto për të treguar se si ndryshon njeriu kur bën grim por komentuesit e kanë quajtur “të shëmtuar” dhe “të pështirë”.

make up

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...