Published On: 12 Tetor, 2016

Foto/ Plas gallata në rrjete sociale për Samsung Note 7 dhe shpërthimet e tij

Samsung ka bërë apel mbi konsumatorët e saj të fikin menjëherë telefonat e llojit Note 7 për shkak të problemeve me baterinë që mund të shkaktojnë shpërthime.

Kjo duket se i ka frymëzuar humoristet e rrjeteve sociale, pasi kanë krijuar një mori me foto për të qeshur.

Të paktën në Shqipëri deri tani nuk kemi pasur ndonjë rast shpërthimi dhe kjo është  mira e të jetuarit në një vend ku produktet e reje vijnë gjithnjë më një kohë vonesë.

4326394EDE9E00000578-3832509-image-a-60_1476198332392

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...