Published On: 20 Qershor, 2016

Foto përrallore nga Shqipëria: Valbonë, Theth dhe Himarë

Pushimet kanë nisur për disa, ndërsa për disa të tjerë po afrojnë.

Më poshtë janë disa nga vendndodhjet më të mahnitshme turisike në Shqipëri.

Për ata që duan malin dhe aventurën, por edhe detin, këto shtigje në Himarë, Valbonë dhe Thetha janë idealet.

Shihni fotogalerinë e mëposhtme për t’u bindur.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...