Published On: 29 Korrik, 2016

FOTO/ Nuset e Haradinajve për pushime në plazhet italiane

Nuset e familjes Haradinaj po pushojnë plazhet fantastike italiane. Kështu të paktën bën të ditur përmes një fotografie të publikuar të gruas së deputetit kosovar, Daut Haradinajt, Lola.

Kjo e fundit shihet teksa bën një selfie në një anije private në shoqëri të së motrës, Anita Haradinajn, përkatësisht bashkëshortes së liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt.

Merret vesh se Lola dhe Anita janë pushuar në Sardenja të Italisë, ndërsa nuk dihet, nëse do t’iu bashkohen atyre, Ramushi dhe Dauti.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...