Published On: 24 Korrik, 2016

Foto/ Një seks-bombë që “të heq trurin”, njihuni me mamanë e Kallashit

Donjeta Kosumi, e njohur gjerësisht si Kallashi, është shndërruar në një femër veçse mjaft të suksesshme, por edhe të njohur për publikun gjatë kohëve të fundit. Ajo është dalluar për format e saj të rrumbullakosura, për kërcimet joshëse e seksi që bën, por thuajse asnjëherë nuk ka folur për familjen e saj.

A e keni imagjinuar ndonjëherë se si mund të jetë mamaja e Kallashit? Nëse nuk e dini, po jua tregojmë ne në fotot më poshtë. Një femër joshëse, seksi, me trupin lastar, fytyrën si kukull.

Laura Gunga është kontaktuar nga “Gazeta Express” dhe ka pranuar se është nëna e Kallashit, ndërsa ka bërë me dije se me të bijën ka 22 vite pa u takuar duke qenë se vet jeton prej vitesh në Amerikë.

Se çfarë ka ndarë nënën nga e bija për një kohë kaq të gjatë ne ende nuk e dimë, por për momentin mund të kënaqemi me fotot e saj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...