Published On: 18 Tetor, 2016

FOTO/ Një burrë ngjitet në vinç për tu vetëvrarë: Jam pa bukë, qeveria më ka lënë rrugëve

Një tentativë vetëvrasjeje është regjistruar mesditën e sotme. Një burrë është ngjitur në një vinç që po ndërton tek ish-stadiumi “Qemal Stafa” dhe ka kërcënuar me vetëvrasje.

“Jam pa bukë, qeveria më ka lënë rrugëve”, është shprehur burri, sipas dëshmitarëve.
vinci_11476794534

vinci_21476794530

vinci_31476794532

vinci_41476794533

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...