Published On: 18 Gusht, 2016

Foto/ “Maybach Coupe” nga “Mercedes-Benz”, mjeti që do t’u çojë në të ardhmen…

Pothuajse gjashtë metra luks i së ardhmes. Më herët ju kemi sjellë informacione dhe foto të pjesshme të cilat paralajmëronin konceptin “Mercedes-Maybach Coupe”.

Së fundmi kanë rrjedhur imazhe të cilat i sjell “Express” dhe ku mund ta shihni se si duket ky koncept fantastik nga brenda dhe jashtë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...