Published On: 19 Janar, 2016

Foto: Mahnit shkodranja e “O sa mirë” me format e saj trupore

Linda Jarani, aktorja e serialit “O sa mirë” ka një trup perfekt dhe nukl nguron të ekspozoje shpesh herë linjat e saj të admirueshme.

Aktorja bukuroshe e cila luan rolin e shkodranes në këtë serial ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram duke evidentuar trupin e saj seksi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...