Published On: 30 Maj, 2016

Foto: Lu e fton për xhiro me makinë, Vlahutin pranon me kënaqësi

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara Donald Lu dhe ambasadorja e BE-së në Tiranë Romana Vlahutin edhe pse kishin mbërritur veçmas sot në selinë e Kryesisë së Kuvendit, u panë që të largohen bashkë.

Me sa duket, ambasadorja nuk i ka rezistuar dot tundimit për të bërë një xhiro me Chryslerin e blinduar dhe super-luksoz amerikan.

Lu është treguar kavalier dhe i sjellshëm si gjithnjë.

Ndoshta do të ishte mirë të ftonte ëpr një xhiro edhe krerët e politikës, se ndoshta u prishet mendja dhe e votojnë reformën në drejtësi…

LuVlahutinVlahutin1Lu1SHBA

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...