Published On: 31 Janar, 2016

Foto: Liberta Spahiu, ha hekur dhe… thyen dhëmbë!

Ajo njihet si një ndër prezantueset më seksi shqiptare në saje të linjave trupore. Bëhet fjalë për Liberta Spahiun, e cila ka zbuluar se si e mban seksi “linjën e trupit”.

Në fakt, bukuroshja ka publikuar një fotografi në Instagram teksa shihet duke bërë ushtrime në një thes boksi.

“Boksojmë. Thyejmë dhëmbë. E hamë hekurin”,- ka shkruar ndër të tjerash Spahiu në Instagram.

lib-2

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...