Published On: 31 Gusht, 2016

Foto/ Koncepti i ri i “Audi-t”, riparohet vet dhe ndryshon ngjyrat në mënyrë automatike

Ky është padyshim automjeti më i paparë që pritet të krijohet nga “Audi”. Ky koncept i ri, që nuk është emëruar ende, është dizajnuar nga Daniel Garcia.

E veçanta e këtij modeli është se ai riparohet vetë në rast përplasjeje si dhe ndryshon ngjyrat në mënyrë automatike.

Kompania ka publikuar imazhet e mëposhtme, ndërsa nuk bëhen të ditura detaje të tjera rreth automjetit të së ardhmes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...