Published On: 26 Janar, 2016

Foto: Kjo maqedonase super seksi po çmend rrjetin (+16)

 

Modelja maqedonasja, Christina Kuchova është bërë një hit i vërtetë në vendin e saj falë linjave trupore dhe fotove provokative që i poston.

75 mijë persona e ndjekin atë në Instagram ku kohë pas kohe kanë rastin të shohin trupin e saj të zhveshur.

Christinas i janë ofruar sportistë dhe aktorë të njohur në Maqedoni por ajo insiston se ende askush nuk ia ka përfituar zemrën.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...