Published On: 11 Shtator, 2016

FOTO: Hillary Clinton braktis ceremoninë për 11-shtatorin. Mediat: Humb ndjenjat

Kandidatja demokrate për presidencën e Shteteve të Bashkuara, Hillary Clinton, është ndjerë keq gjatë ceremonisë kushtuar 15 vjetorit të 11-Shtatorit dhe duket se ka humbur ndjenjat gjatë rrugës për në makinën e saj, raporton Fox News.

Hillary Clinton hyri në automjet e ndihmuar nga rojet e sigurisë. Burimet e cituara nga mediat amerikane tregojnë se politikania “ka kaluar një episod mjekësor”. Stafi i Clinton nuk ka komentuar ende per gjendjen shendetesore te saj. Ceremonia përkujtimore për viktimat e sulmeve të 11 shtatorit 2001 mbahet në New York.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...