Published On: 2 Mars, 2016

Foto: Gjebrea pas burgut poston foto me policin për të rregulluar imazhin?

Intervista që moderator Ardit Gjebrea ka zhvilluar me të burgosurn Marjan Rrokaj, i ka kushtuar shumë Gjebresë.

Edhe pse është një ndër personat me të dashur për publikun, kësaj radhe publiku i është kthyer aspak mirë Gjebresë.

Report Tv ka postuar një foto në facebook dhe shkruan se Gjebrea ka bërë foto me një polic, si shenjë ndjese.
“Pas intervistës mbrojtëse me një kriminel, Gjebrea bën foto me një polic në shenjë për të kërkuar falje”, shkruan Report Tv.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...