Published On: 16 Tetor, 2016

Foto e rrallë: Heroi Musa Gjakova i plagosur, e mjekonte deputetja Time Kadrijaj

Pas shqyrtimit të informacioneve të bëra nga familjarë dhe bashkëluftëtarë të Agim Ramadanit, është sqaruar se bëhet fjalë për eprorin e  lartë të Brigadës “Agim Ramadani”, Musa Gjakovën, dhe jo për Agim Ramadanin, siç i referohet faqja e fb “Hamëz Jashari”: “Foto e rrallë: Deputetja e Kosovës, Time Kadrijaj, duke shëruar plagët e Agim Ramadanit. Rrespekt. Thuhet në shënimin  e fb “Hamëz Jashari”. SHQIPTARI.EU

Shpërndaje

 

 
Displaying 4 Comments
Have Your Say
 1. bujar thotë:

  ky eshte kom MUSA GJAKOVA

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 2. ILIRIDA ISMAILI thotë:

  MIQ TE NDERUAR , USHTARAKU DUKE U MJEKUAR NGA TIME JADRIAJ NE FOTO , DUHET TE JETE AGIM RAMADANI , E JO MUSA GJAKOVA !

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(1)
 3. ILIRIDA ISMAILI thotë:

  Respekt per Time Kadriajn, Lavdi perjetsisht deshmorit te kombit Agim Ramadanit

  Përgjigjiuni
  Pelqej(10) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...