Published On: 24 Janar, 2016

Foto e rinisë, Ibrahim Rugova me mikun e tij Sabri Hamitin

  • Kjo fotografi është ndër të rrallat e ndoshta edhe e pa parë ndonjëherë nga publiku, ku shihet ish-presidenti Ibrahim Rugova.

Në fotografi është edhe Sabri Hamiti dhe Rrustem Rugova.

“Cerrcë, vitet e 70′-ta, te shpija jonë e vjetër!”, shkruan Naser Rugova, përbri fotos të cilën e ka publikuar në FB.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...