Published On: 8 Janar, 2017

Foto e jashtëzakonshme, ja si duket Toka dhe Hëna nga Marsi

Është një pamje unike e planetit tonë – nga një tjetër planet.

NASA ka lëshuar një fotografi mahnitëse të Tokës dhe Hënës, siç shihet nga Marsi.

Fotografia kombinon pamjen më të mirë të Tokës dhe Hënës së bashku, kapur nga pajisja vëzhguese e Marsit, ‘Mars Reconnaissance.

Shikojeni foton:

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...