Published On: 30 Janar, 2016

Foto e bukur në malet e Sharrit

Foto jashtëzakonisht e bukur dimri në malet e Sharrit. Fotoja është bërë nga fotografi i mirënjohur Besnik Hamiti, fitues i shumë çmimeve në vend dhe jashtë. (Shqiptari.eu)

Ps. Botohet me lejen e autorit, çdo përdorim i saj pa lejen e tij është i ndaluar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...