Published On: 8 Tetor, 2016

Foto/ A është Erion Veliaj një princ?

Mëngjesin e sotëm në Pallatin e Brigadave u mbajt ceremonia e martesës së Princit Leka II me Elia Zaharian. Në një atmosfrë mbretërore të gjithë janë përfshirë nga të ndjerit më pak gjak blu. Kjo ka ndodhur edhe për çiftin Veliaj, të cilët kanë qenë të ftuar. Kryebashkiaku që ka mbajtur edhe ceremoninë e kurorëzimit të Princit duket se në të vërtetë edhe ai është një princ. Të paktën kështu shprehet Ajola për bashkëshortin e saj në një postim në Instagram. Xoxa ka shkruan nën foto:

“Unë e kam princin tim” dhe një fytyrë të buzëqeshur. Në një farë mënyre ajo e ka quajtur vetën princesh.
Ajola Xoxa ishte e veshur me një fustan blu elegant, krijim i Enada At’Nikollës.
ajola

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...