Published On: 8 Maj, 2016

Formohet organizata ”Ajo mundet” për nëna të vetme

Në Shkup është formuar organizata për nëna të vetme që kujdesen për fëmijët, njofton Telegrafi Maqedoni.

Kjo organizatë ka vepruar për 1 vit si organizatë e lirë dhe e pa regjistruar zyrtarisht.

 Nga kjo organizatë thonë se do të kujdesen për nëna të vetme të cilat kujdesen për fëmijët dhe familjen duke ju siguruar kushte elementare nga organizata dhe fonde të jashtme./Telegrafi/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...