Published On: 5 Tetor, 2016

Formacioni/ Pas Agollit, De Biazi lë në stol edhe Xhakën

Pas emrit të Asni Agollit, mësohet se më shumë mundësi edhe mesfushori Taulant Xhaka nuk do e nisë si titullarë ndeshjen e Shqipërisë kundër Lihteshtejnit.

Me sa duket De Biazi do të eksperimentojë pak kundër kundërshtarit të lehtë që ka, të paktën në letër.

De Biasi dëshiron të luajë me formacionin 4-2-3-1, derisa kishte deklaruar se kundër Lihtenshtejnit, do t’i lë dy futbollistë jashtë formacionit dhe duket se ata janë Agolli e Xhaka, pasi me nëntë tetor ka një sfidë më të vështirëm atë ndaj Spanjës.

formacionixhakajo

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...