Published On: 14 Gusht, 2016

Formacioni më i mirë i kombinuar Arsenal-Liverpool (Foto)

Arsenal dhe Liverpool do të luajnë sot në ndeshjen derbi të xhiros së parë

Arsenal do ët ketë shumë punë të vështirë sot, kur në Emirates Stadium do të zhvillojë derbin e xhiros së parë të Premierligës kundër Liverpoolit.

Goal.com ka përzgjedhur ekipin më të mirë me lojtarë të kombinuar të këtyre dy ekipeve, ku Arsenal ka 6 futbollistë, ndërsa Liverpool pesë.

Në mesin e këtyre futbollistëve është edhe Granit Xhaka, i cili këtë verë u transferua në Arsenal. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...