Published On: 11 Janar, 2016

Formacioni i vitit

Formacioni i vitit

Është publikuar formacioni më i mirë i vitit .

Barcelona dhe Real Madridi kanë nga katër lojtarë në formacion. Barcelona: Alves, Iniesta, Messi Neymar e Reali: Ramos, Marcelo, Modriq, Ronaldo.

Kjo është 11-shja më e mirë e vitit.

Manuel Neuer

Dani Alves, Sergio Ramos, Thiago Silva, Marcelo

Andres Iniesta, Luka Modriq, Paul Pogba

Neymar, Lionel Messi, Cristiano Ronaldo

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...