Published On: 25 Shkurt, 2016

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve (Foto)

  • Portali më i madh sportiv, Goal ka zbardhur formacionin më të mirë për këtë xhiro.

Gjersa Lionel Messi me dy gola kundër Arsenalit ka gjetur vend në formacion, ndërsa Ronaldo ka mbetur jashtë listës.

Por, Real Madridi përfaqësohet me dy lojtarë në repartin mbrojtës, përkatësisht me Sergio Ramos dhe Raphael Varane.

Është interesante se lojtarët nga top pesë ligat evropiane, Angli, Spanjë, Italia, Gjermani dhe Francë kanë zënë vend në formacionin e javës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...