Published On: 7 Korrik, 2017

Formacioni i frikshëm i Unitedit me Lukakun (Foto)

  • Romelu Lukaku është shumë afër transferimit te Manchester United

Manchester Unitedi ka gjetur zëvendësuesin e Zlatan Ibrahimovic, ai është sulmuesi i Evertonit, Romelu Lukaku.

Sipas mediave britanike, tashmë çdo gjë është e kryer, lojtari do ta veshë fanellën e “Djajve të Kuq” sezonin e ardhshëm.

Me transferimin e Lukakus, Mou pritet të krijojë një 11-she të frikshme, të paktën kështu duken formacionet e përpiluar nga Goal e Squawka Football‏, që mund t’i shikoni më poshtë.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...