Published On: 4 Maj, 2016

Formacioni i frikshëm i Kosovës

Faqja e famshme sportive Goal.com për Itali, tani pas pranimit të Kosovës në UEFA, ka publikuar një formacion të mundshëm të përfaqësueses së Kosovës.

Goal.com në këtë formacion ka vendosur portierin Samir Ujkani, mbrojtësit Lorik Cana, Necip Uysal, Taulant Xhakën.

Në mesfushë janë të vendosur Përparim Hetemaj, Blerim Xhemajli, Valon Behrami dhe Granit Xhaka.

Sulmit të Kosovës i prijnë Adnan Januzaj, Agon Mehmeti dhe Xherdan Shaqiri.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...