Published On: 9 Tetor, 2016

Formacionet zyrtare: Ukraina – Kosova

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Ukraina – Kosova

Ukraina dhe Kosova kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën kualifikuese të Kupës së Botës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...