Published On: 20 Gusht, 2017

Formacionet zyrtare: Paris Saint Germain – Toulouse

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Paris Saint Germain dhe Toulouse

PSG dhe Toulouse do të përballen në stadiumin “Parc des Princes” nga ora 21:00. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së tretë në Ligue 1.

Neymar do të luajë ndeshjen e parë në “Parc des Princes”, shkruan Gazeta Express.

PSG: Areola – Dani Alves, Silva, Kimpembe, Kurzawa – Verratti, Motta, Rabiot – Di Maria, Cavani, Neymar.

Toulouse: Pas Pak…

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...