Published On: 19 Janar, 2016

Formacionet zyrtare, Napoli – Inter

Napoli dhe Interi kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin çerekfinale të Kupës së Italisë.

Ndeshja nis në ora 20:45 me këto formacione:

Napoli: 


Inter:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...