Published On: 17 Janar, 2016

Formacionet zyrtare: Milan – Fiorentina

  • Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Milan – Fiorentina

Milan dhe Fiorentina do të përballen në ‘San Siro’ duke filluar nga ora 20:45, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e 20’të në Serie A.

Milan: Donnarumma; Abate, Alex, Romagnoli, Antonelli; Honda, Montolivo, Bertolacci, Bonaventura; Niang, Bacca

Fiorentina: Tatarusanu; Roncaglia, Tomovic, Astori; Bernardeschi, Mario Suárez, Vecino, M.Alonso; Ilicic, Borja Valero; Kalinic.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...