Published On: 27 Janar, 2016

Formacionet zyrtare: Man City – Everton

  • Manchester City dhe Everton e zhvillojnë ndeshjen e kthimit, në kuadër të gjysmëfinales së Capital One Cup. Skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes që luhet nga ora 20:45 në Etihad.

Man City

Everton

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...