Published On: 10 Shtator, 2016

Formacionet zyrtare: Juventus – Sassuolo

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Sassuolo

Juventusi dhe Sassuolo do të përballen në ‘Juventus Stadium’, nga ora 18:00. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së tretë në Serie A, përcjell Gazeta Express.

Juventus: Buffon; Benatia, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Khedira, Lemina, Pjanic, Alex Sandro; Higuain, Dybala.

Sassuolo: Consigli; Gazzola, Antei, Acerbi, Peluso; Pellegrini, Magnanelli, Duncan; Politano, Matri, Ragusa.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...