Published On: 27 Janar, 2016

Formacionet zyrtare: Juventus – Inter

  • Juventusi dhe Interi e zhvillojnë ndeshjen e parë, në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Italisë. Skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes që fillon në ora 20:45

 

Juventus: Neto, Caceres, Bonucci, Chiellini, Cuadrado, Pogba, Marchisio, Asamoah, Evra, Mandzukic, Morata

Inter:

– See more at: http://lajmi.net/formacionet-zyrtare-juventus-inter/#sthash.C9vYOeLc.dpuf

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...