Published On: 7 Prill, 2016

Formacionet zyrtare: Dortmund – Liverpool

  • Borussia Dortmund dhe Liverpool do të përballen nga ora 21:05 në kuadër të ndeshjes së parë çerekfinale të Europa Leagues. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet për këtë përballje.

Dortmund: Weidenfeller, Piszczek, Bender, Hummels, Schmelzer, Castro, Weigl, Durm, Mkhitaryan, Reus, Aubameyang

Liverpool: Mignolet, Clyne, Lovren, Sakho, Moreno, Henderson, Can, Milner, Lallana, Coutinho, Origi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...