Published On: 15 Tetor, 2016

Formacionet zyrtare: Chelsea – Leicester City

Chelsea dhe Leicester City do të përballen, nga ora 13:30, në kuadër të xhiros së tetë të Premierligë. trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet për këtë sfidë

Chelsea:  Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c), Moses, Kante, Matic, Alonso, Pedro, Diego Costa, Hazard

Leicester City: Schmeichel, Hernandez, Huth, Morgan (c), Fuchs, Albrighton, Drinkwater, Amartey, Schlupp, Musa, Vardy.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...