Published On: 28 Maj, 2017

Formacionet zyrtare: Cagliari vs Milan (Foto)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Cagliari vs Milan.

Cagliari e pret skuadrën e Milanit në kuadër të xhiros së fundit të kampionatit italian, Serie A, për këtë sezon, pra xhiros së 38, transmeton Express.

Cagliarit: (4-3-1-2): Crosta; Padoin, Pisacane, Ionita, Murru; Deiola, Tachtsidis, Faragò; Joao Pedro; Farias, Borriello.

Milan: (4-3-3): Donnarumma; Calabria, Paletta, Gómez, Vangioni; Kucka, Locatelli, Mati Fernández; Suso, Bacca, Honda.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...