Sport Sporti Nderkombetar

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Milan

  • Bayern Munich dhe Milan do të përballen sot nga ora 11:35, në kuadër të turneut, Champions Cup, i cili po bahet në Kinë. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet për këtë ndeshje

Bayern Munich:

Milan: Pas pak

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *